Tot DLC-ul lui Battlefield 4 este acum gratuit!
Cea mai recentă promoție de tipul On The House a celor de la Electronic Arts are ca subiect Battlefield 4.
Poate nu chiar jocul în sine, dar cu siguranță ceva care să fie pe placul celor care au cumpărat Battlefield 4 acum ceva vreme la preț redus și de atunci stau și tânjesc după tot acel DLC, cu hărțile, vehiculele și armele sale noi.
Pentru acești oameni, Eletronic Arts oferă acum prin Origin tot DLC-ul jocului, complet gratuit, permanent. Trebuie doar să accesați pagina dedicată acestei promoții până când expiră și veți avea acces la tot conținutul adițional al lui Battlefield 4.
Asta include: China Rising, Final Stand, Dragon's Teeth și Second Assault. Jocul în sine costă acum 20 euro pe Origin, așa că dacă îl luați, cu DLC-ul gratuit, veți avea parte de un joc de multiplayer destul de mare și de solid. Cu siguranță mult mai solid decât era în momentul lansării.


Hmm, „Great PC games, unlimited play. Just €3.99 a month.” Origin Access. BF4 e tot 20$.
Eu l-am luat cu 5$ saptamana trecuta!
De unde? 😐
Pe origin! Stai sa ma uit sa vad daca mai e…
Se poate gasi pe G2A sau Kinguin mai ieftin.
L.E. : pe G2A cel mai mic pret este de 6,60 de euro.
A expirat… Au avut masiv sales vreo 3 saptamani!
FML. Mersi pentru deranj!
Cu 20$ am cumparat toata seria crysis, mirror edge 2009 si battlefield 4
O fi Steam mare dar Origin e darnic! Am primit free jocuri ca dragon age origin(mare fan al seriei) si need for speed most wanted 2012
Adrian, ce faaain
sau va grabiti cat mai este reducere la altex si dati 35 – 40 de lei pe el 😀
Aia cum fac pe g2a de le dau asa ieftine?
Alea sunt coduri „second hand”! De exemplu cumpara un pachet de jocuri cu 10-12 jocuri in el si au si cate un joc care deja il detin… asa ca vand key-ul pe g2a
Il am de pe G2A.COM cu 10 euro cu tot cu TVA ,G2A Shield , si e super misto iar acum ca are totate expansiunlie gratis … am ce juca ..G2A FTW !
Da si mie 20 yuro
Tbh nu mi-a placut DA: Origins
E destul de bun! Oricum dragon age 2 mi-a placut la nebunie si deabia astept sa ma apuc de 3
Origins este genial. 2-ul este foarte slab.
Mie mi-a placut mai mult al doilea!
nu ar scapa dlc-urile la Mass Effect gratis…
E 7 euro pe Instant-Gaming
Acum am aflat cat de varza e Final Stand ,bine ca n-am dat bani pe el. In rest asta da gratis Zon@ IT nu „Steam free”