GamingRSS PaginaDeMediaTech&IT

GeForce Now Founders Membership este din nou disponibil!

Stiu ca vin in fiecare saptamana cu noutati despre GeForce Now si cu lista de aparitii noi. Dar cum ar fi daca v-as spune ca NVIDIA a dat iarasi drumul la Founders Membership? Ei bine, toti gamerii din Europa pot sa-si faca cont premium fara probleme pentru cinci euro (un pachet de tigari) pe luna. In plus, avem si o noutate interesanta.

GeForce Now Founders si NVIDIA Highlights

Abonamentul FM pentru GeForce Now vine cu pana la sase ore de gaming intr-o singura sesiune. La asta adaugam si suport pentru RTX ON pentru o experienta cat mai buna. Din nefericire, cererea foarte mare i-a fortat pe cei de la NVIDIA sa puna o pauza conturilor noi. Compania a rezolvat insa aceste probleme si acum reda doritorilor posibilitatea de a face upgrade.

GeForce Now Romania Abonamente

In plus, cu NVIDIA Highlights vei putea captura cele mai tari momente din jocurile favorite. Nu conteaza ca nu este pe PC-ul personal ci pe GeForce Now. Tehnologia adauga un pattern si recunoasterea imaginilor in serverele cloud pentru a detecta automat momentele cheie din jocuri.

Si mai multe jocuri pentru si mai multa distractie

Saptamana aceasta GeForce Now ofera 19 jocuri noi. Bine, o parte dintre acestea sunt titluri eliminate de pe platforma care au optat sa revina si inca cateva de la Ubisoft; prin intermediul Epic Games Store din ceva motiv:

  • Satisfaction (in aceeasi zi cu lansarea pe Steam– 8.06)
  • Black Squad
  • Farm Together
  • Minion Masters
  • SCUM
  • Terminator: Resistance
  • XERA: Survival
  • Anno 2070 (Uplay)
  • Cloudpunk
  • Far Cry 4 (Epic Games Store)
  • Far Cry 5 (Epic)
  • Left 4 Dead
  • Rayman Legends (Epic si Uplay)
  • Rules Of Survival
  • South Park: The Stick of Truth (Uplay)
  • South Park: Fractured But Whole (Uplay)
  • Tale of Wuxia
  • Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist (Uplay)
  • Totally Reliable Delivery Service

Marinake

Andrei mă numesc, dar lumea mă cunoaște drept Marinake. Am terminat ceva facultate de publicitate, însă drumurile mele nu au condus niciodată spre acest domeniu... așa că mă aflu aici și acum. După câțiva ani în care am tot migrat de pe o platformă pe alta și mi-am lăsat amprenta, scrisă, peste tot unde am apucat, am poposit la Zona. Scrierile mele includ recenzii de jocuri și hardware, cât și produse lifestyle. Când nu scriu review-uri, mă veți găsi adesea cu o cafea în mână, scriind despre ăle mai noi știri din industria tech și nu numai.

Articole asemanatoare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button